Geliştirmeler

Pazar Yeri Entegrasyonu

Lastikcim, N11, Hepsiburada, Trendyol gibi pazar yerleri ile entegrasyonlar sağlanacak. Yapılan entegrasyon sonrasında, Lastsis üzerinden tek bir depo yönetimi ile, hem fiziksel depo, hem de online depolar ayrı ayrı yönetebilecek. Depo’da bulunan lastikler, istenen pazaryerinde tek bir tuşla satışa çıkartılacak.

Nisan 2022

Radyo Frekansı ile Tanımlama RFID

Radyo Frekansı ile tanımlama (RFID) yapılmış Lastiklerin Mobil uygulama ile tanınması konusunda geliştirme yapılacak.

Lastiklerin Marka, Ebat bilgisi, DOT tarihi gibi bilgilerinin direk olarak RFID üzerinden okunarak sisteme tanımlanması yapılacak

Haziran 2022

Optik Karakter Tanıma (OCR)

Optik karakter tanıma yazılımı ile cep telefonu üzerinden araç plaka tanıma, ruhsat okuma, şase no okuma ve lastik üzerinden DOT Tarihi okuma yazılımı geliştirilecek.

Bu sayede, çok daha hızlı iş emirleri oluşturma, müşteriyi, aracı ve lastikleri tanıma işlemleri hızla yapılabilecek

Ağustos 2022

E-Ticaret Sitesi Açma

Hazırlanacak E-Ticaret yazılımı sayesinde, Lastsis kullanıcıları, hızla ve kolayca, kendi e-ticaret sitelerini açabilecek ve online satış yaparak ek gelir elde edebilecekler.

Fiziksel Depo, pazar yerleri ve kendi E-Ticaret sitelerini tek bir depo üzerinden yönetebilecekler.

Eylül 2022

Makine Öğrenme - (ML)

Makina Öğrenme (Machine Learning) altyapısı hazırlanacak. Bu altyapı ile kullanıcılar zaman içerisinde, Makina Öğrenme teknoloji sayesinde, stok ve tedarik işlemleri, müşteri tercihleri gibi konularda, özel raporlar ve bildirimler alacak. Bu bildirim ve raporlara göre işletmelerini çok daha efektif ve karlı yönetebilecekler.

Kasım 2022

Lastik Yüzey Tarama (TSP)

Lastik Yüzey Haritalama (Tire Surface Mapping) donanımları ve yazılımları ile entegrasyon ve işbirliktelikleri yapılarak, Lastsis kullanıcılarının, müşterilerine farklı bilgi ve deneyimler sunması sağlanacak. Çığır açacak bu yeni özellik sayesinde Lastikçilerin rakiplerinden farklılaşması ve daha değerli hale gelmesi sağlanacak.

Mayıs 2023

Avrupa - Ortadoğu Pazarı

Geliştirilen tüm altyapı, çoklu lisan altyapısı ile öncelikle Avrupa ve Ortadoğu üzerinden uluslararası pazara uygun hale getirilecek.

Temmuz 2023