LASTSİS | Lastik Yönetim Sistemi

Otomotiv sektöründe profesyonel olarak çalışmış ve hem servis hem de Lastik sektöründe kendi işini yapmış, yazılım ve tasarım konusunda uzman olan Proje ortakları sayesinde Lastik Sektörüne yeni bir soluk getirmek, yaşanan sıkıntıları en aza indirmek, sektördeki bir ihtiyacı en ideal şekilde kapatmak için yola çıktık.

Sektörün içinde olan paydaşlarımız sayesinde yaşanan sıkıntıları ve ihtiyaçları belirlerken, yıllarca bir çok büyük şirkette İş Geliştirme ve Proje Lideri olarak çalışan paydaşlarımız sayesinde bu ihtiyaçlara cevap vermek ve hatta bunları bir adım öteye taşıyarak yapılan işe değer katmak için sistemimizi geliştirdik. Yazılım ve tasarım paydaşlarımız sayesinde de, En kolay, en anlaşılır ve en işlevsel yöntemler ile yazılımı geliştirerek minimum maliyetler ile maximum verim alınacak şekilde Lastsis Lastik Yönetim Sistemini Geliştirdik.

Arkamızda uzmanlığı ve farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimi ile Türkiye’nin lider şirketlerine digital çözümler sunanan ve hizmet verdiğimiz markalara değer katmayı kendine ilke edinen byWitty Technology & Design şirketini de alarak sürdürülebilir ve yönetilebilir bir yapı geliştirdik.

Uzmanlığı ve farklı sektörlerden elde ettiği bilgi birikimi ile Türkiye’deki lider şirketlere hizmet veren byWitty Technology & Design ile birlikte, sürdürülebilir ve yönetilebilir bir sistem olan Lastsis Lastik Yönetim Sistemini, mükemmelliğe ulaştırmaya çalışmayı amaç edindik.

Bu amaç ile çıktığımız yolumuzda “Sadelik En Yüksek Gelişmişlik Düzeyidir” anlaşıyı ile çalışarak sektörün bu alandaki lider ve en sevilen markası olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, Türkiye’de bulunan binlerce Lastik işi yapan firma sahiplerine en doğru, en kolay ve en iyi yazılımı sunmaktır.

Bu sayede daha çok işine odaklanmalarını sağlayarak verimliklerini ve müşteri memnuniyetini arttırmalarını sağlamayı hedefliyoruz.