Blog, Genel

Barkod ile Stok Takibi

Lastikçiler, barkod okuyucu ile stokları tek tıkla güncelleyebiliyor

LASTSIS‘te stokları yönetmek çok kolay. İş Emrine bağlı olarak yapılan tüm stok hareketlerinin otomatik olarak düşüldüğü sistemde, stokları alış, satış ve depolara göre yönetebilir, çoklu filtreleme yöntemleri ile anlık stok durumunu görebilirsiniz. Stokları üretici barkodları ile sisteme kaydederek, rahatlıkla full entegre çalışan Barkod okuyucumuz ile Depo/Stok sayımı, 


Ürün giriş/çıkış işlemleridepolar arası sevkiyat ve iş emrine bağlı stok düşme özellikleri ile kusursuz yönetebilirsiniz.
Stok kayıt sırasında stoklara fotoğraf, marka, referans kodu, barkod numarası, tedarikçi, vergi oranları, minimum stok uyarısı, kısa ve uzun açıklamalar girebilirler. Özellikle Lastik sektörüne özel olarak lastik stokları için üretim yılı, mevsim, enerji sınıfları gibi bilgileri de girebilir, böylece stokları daha etkin ve doğru bir şekilde yönetebilirsiniz.

Otomotiv/Lastik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için sektöre özel olarak geliştirilmiş bir iş yönetim aracı Lastsis ile;

Üretim yıllarına göre barkod okuyucu ile stok takibi yapabilme kolaylığı LASTSIS’de. Lastik sektörünün iyi tanıyan ve dinamiklerini bilen bir ekip olarak, yazılımımızı buna göre tasarladık. Böylece, herbir stok süreci, barkod basma maliyeti, iş ve insan gücü de sıfırlanarak barkodlara göre yönetilebiliyor. Barkod okuyucu ile depo saymak, sayım raporu almak ve farklarını anında raporlayarak istendiğinde stokları tek bir tıklama ile güncellemek de mümkün oluyor.

Related Posts