Aklınıza takılan soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz

Lastsis, anlık olarak üretilen Yönetici Raporları, Analizler, Uyarılar sayesinde Lastikçilerin işin normal akışısı sırasında fark edemediği ciro kayıplarının önüne geçebilmek için önlemler alabilmelerini, işlerini daha verimli hale getirmelerini sağlar.
Lastsis abonelik sistemi ile çalışmaktadır. 14 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra memnun kaldığınız takdirde aboneliğinizi dilediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmadığınız takdirde deneme sürenizin bitiminde ödeme yapana kadar, işlem yapamazsınız.
Deneme süreniz bitse bile e-posta adresiniz ve parolanızla Lastsis'e giriş yaparak aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Kredi kartı ile sistem üzerinden ödeme yaparak mevcut verilerinizle Lastsis'i kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hayır. Lastsis bulut (web) tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yatırım veya kurulum gerektirmez. Abonelik usulü ile çalışır. Lastsis'e kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi ve belirlediğiniz şifre ile kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
Lastsis herhangi bir internet kullanıcısının alışkanlıklarına göre rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Yine de bize her zaman destek formu üzerinden ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz.
Lastsis web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Lastsis hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Lastsis'e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.
Lastsis, şirket sahibinin ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş bir web uygulamasıdır. Mali müşavirinizin aylık beyannamelerinizi yapacağı genel muhasebe programlarından farklıdır.
Lastsis'in amacı, Küçük ve Orta ölçekli işyerileri için gelir ve giderlerini organize etme sürecini pratik hale getirip iyileştirerek işletme sahiplerinin finansal yönetimlerini kolayca yapabilmesini sağlamaktır.
Evet, Yöneticiler için Grafik Raporlamaları ve personel için iş emri açılması, depo ve lastik oteli yönetimi için Barkod okuma özelliği de olan, IOS ve Android Mobil Uygulaması bulunuyor.
Paylaştığınız bütün geliştirme talepleri Lastsis'i geliştirmemiz yönünde büyük önem taşıyor. Destek ekibimize ilettiğiniz talepler, ürün ekibimiz tarafından tek tek değerlendiriliyor ve geliştirme kararı alındığı takdirde planımıza alınıyor.
Planlama esnasında talebin gelme yoğunluğu ve özelliğin etkileyeceği kullanıcı sayısına göre önceliklendirme belirleniyor. Talebiniz ile ilgili bir geliştirme planının olmadığı durumlarda ise destek ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapıyor.
Lastsis aboneliğinizi başlatmak ve girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 2048 bit şifreleme ile desteklenen SSL sertifikası aktif olmaktadır.
Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanız ve sizin ortak kullandığınız özel bir şifreleme ekranı üzerinden gerçekleşir.
Ayrıca SSL sertifikası sayesinde girmiş olduğunuz bilgiler başkaları tarafından görüntülenemez.
Aylık veya Yıllık Seçenekler'i Fiyatlar adımından görebilirsiniz.
Önce 14 Gün ücretsiz deneyin! İstediğiniz zaman aboneliğinizi başlatın, tüm özellikleri sınırsız kullanın.
Ancak bayi ağı, montaj noktası ağı ve filo yönetim özelliklerimiz için bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza yönelik olarak fiyat öğrenebilirsiniz. Çalıştığınız filo sayısı ve bayi/montaj noktası iş ağınıza göre fiyatlar değişmektedir.
Lastsis olarak elektronik fatura kullanıcısı olduğumuz için aboneliğinize ait faturanızı elektronik fatura (e-fatura veya e-arşiv faturası) olarak hesap sahibinin e-posta adresine gönderiyoruz.
Ödemenizi takip eden 14 gün içinde faturanız e-posta adresinize gönderilecektir. Elektronik faturanızı size gönderdiğimiz e-postanın ekinde .pdf formatında bulabilirsiniz. Bu .pdf dokümanını yazdırarak muhasebe işlemleriniz için kullanabilirsiniz.
Faturalarınıza ayrıca sol menüde bulunan Ayarlar>Abonelik altında bulunan sayfadan da her zaman ulaşabilirsiniz.
Ödemeler için Aylık veya Yıllık seçimler yapabilirsiniz. Aylık ödeme seçeceği seçerseniz, ödemeleriniz aylık olarak tahsil edilecektir.
Yıllık Ödeme seçtiğinizde Yıllık toplam bedel tek seferde Kredi Kartınızdan çekilecektir.
Fiyatlar öğrenmek için Tıklayınız
Havale veya EFT ile ödeme yapmak istemeniz durumunda bizimle bilgi@lastsis.com e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.
Ödeme gönderdikten sonra dekontunuzu mail yolu ilettiğiniz sisteminiz aynı gün içerisinde aktif hale getirilecektir.
Hayır. Personelimiz sizin hesabınıza ve girdiğiniz verilere erişemez.
Kendiniz de verilerinizi yedeklemek isterseniz bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından EXCELL, PDF, CSV formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte verilerinizin bir kopyasını saklayabilirsiniz.
“Ayarlar” altından “Kullanıcılar” sayfasında “Yeni Kullanıcı Yarat” butonunu kullanarak istediğiniz kişiyi hesabınızı kullanabilmesi için ekleyebilirsiniz.
8 Farklı Kullanıcı rolü sayesinde kullanıcıları yaptıkları işlere göre ayırabilir ve herkesin kendi sadece kendi yaptıkları işlemleri görmelerini sağlayabilirsiniz.
Lastsis, Lastik Oteli ve Satışı yapan işletme sahibinin ön muhasebe ve operasyon yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş bir uygulamadır. Mali müşavirinizin aylık beyannamelerinizi yapacağı genel muhasebe programlarından farklıdır.
Lastsis'in amacı, Lastik İşletmelerinin, operasyonel süreçlerini rahat yönetmeleri, finansal veri oluşturma ve organize etme sürecini pratik hale getirip iyileştirerek işletme sahiplerinin finansal yönetimlerini kolayca yapabilmesini sağlamaktır.
Evet, En çok ihtiyaç duyulan ekran kullanımları ile ilgili videolar var.
Bu videolara ulaşmak için Tıklayınız
Excel veya defterler ile işi yönetmeye çalışmak, Sektöre özel hazırlanmamış yazılımlar sadece stok ve cari hesap yönetmeye çalışmak, kontrolü kaybetmenize ve ciro kayıpları yaşamanıza neden olur.
LASTSIS Kullanmak, Ciro Kaybını Önler;
Evet, Lastsis E-Arsiv ve E-Fatura uyumludur.
İş Emrilerinizde yaptığınız işlemleri tek bir tıklama ile E-Fatura veya E-Arsiv Faturayadönüştürebilirsiniz.
Ayrıca Size kesilen E-Faturaları da portal üzerinde görebilir, Gelen faturaları, Masraf, Tedarikçi veya Müşteri Faturaları olarak içeriye kaydedip rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
E-Fatura ve E-Arsiv Fatura işlemlerinde Entegratör olarak Türkiye'nin En Büyük Entegratörlerinden olan UYUMSOFT ile çalışıyoruz
E-Faturaya Geçmeden önce bizimle irtibata geçmeniz durumunda sizi yapmanız gereken işlemler konusunda bilgilendirir, ve işlemleri yapmanız konusunda destek olabiliriz

İLETİŞİM KURUN