Lastsis.com
Blog

Lastsis ile bir adım önde

Çıktığı ilk günden itibaren lastikçilerin beğenisini kazanarak sektörde kendine güçlü bir yer edinen Lastsis, yeni özellikleri ve pratik modülleri ile gücüne güç katmayı sürdürüyor.

Başta gelir gider takibi olmak üzere, lastik satış ve servis hizmetleri veren lastikçilerin  işlerini geliştirmeleri  için ihtiyaç duyacakları pek çok fonksiyonu aynı anda barındıran Lastsis, mevcut özelliklerine, “Filo Müşteri Yönetimi Ve İş Ağı/Bayi/Montaj Noktası Yönetimi” özelliklerini de ekledi.

Yapmış olduğu anlaşmalar ve sektörden gelen talepler doğrultusunda hızla büyüyen ve gelişen Lastsis, sektöre dinamik, yenilikçi ve inovatif çözümler sunuyor.

Lastsis kullanıcılarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Başta lastik depo ve iş yönetim sistemi olarak geliştirilen Lastsis kısa sürede kullanıcılarının vazgeçilmezi haline geldi.

Lastsis başlangıçta lastik işi yapan firmaların ürün ve hizmet kayıtları, masraf kayıtları gibi bilgileri tutarak , profesyonel bir gelir gider yönetimi ve  lastik oteli depo yönetim ve raporlaması  sağlıyordu. Ürün ve hizmetlerini kendileri yönetebilen kullanıcılar, sistem üzerinden ister bilgisayarda, ister tablette, isterlerse de cep telefonlarından  tüm işlemleri  kontrol edebiliyorlardı. Zaman içinde daha da gelişen özellikleri ile Lastsis, pek çok yeni modül  ilavesi ile kullanıcıları için paha biçilemez kayıt ve yönetim kolaylıkları sağlıyor.

  • Ürün Ve Hizmet Analiz Sayfaları,
  • Müşteri Ve Araç Hizmet Ve Satın Alma Geçmişi,
  • Müşteri Cari Hesap Yönetimi, 
  • Randevu Yönetimi, 
  • Filo Yönetimi, 
  • İş Ağı/Bayi/Montaj Noktası Yönetimi, 
  • Ürün Stok Depo Yönetimi 
  • Anlık Bildirimleri
  • Yönetici ve Operasyon Ekibi Mobil Uygulaması

 ile çok daha kapsamlı çözümler sunuyor.

Yeni Özellikler, Yeni Ufuklar

Aslında her biri kendi içerisinde oldukça detaylı olsa da Lastsis’in yukarıda saydığımız özelliklerini ve faydalarını yine de kısaca anlatalım;

Ürün ve hizmet analiz sayfaları sayesinde bir ürün veya hizmetin tek bir tıkla maliyet, stok durumu, stok hareketleri, satış grafiği, satış listesi, kategoriler için alt kırılım ve dağılımlarının grafikleri alınabiliyor. En anlaşılır şekilde ve kolayca hazırlanan bu veriler, işletmeye ürün ve hizmetleri arasında kıyaslama yapabilme ve bu sayede fiyat ve hizmet gamını iyileştirerek karlılığını artırması için eşsiz fırsatlar sağlıyor.

Müşteri ve araç bazında verilen “Detay Sayfalar” ile müşteri veya bir aracın işlem geçmişi ve karlılığı görülebiliyor. “Müşteri Cari Hesap Takibi” sayesinde ise açık hesap çalışan müşteriler ile kolay mutabakat sağlanması ve daha profesyonel bir hizmet verilmesi mümkün kılınmış.

“Randevu Yönetimi” ile hangi müşterinin ya da aracın geleceğinin detayı tutulabiliyor. Bu sayede lastikçiler, iş planlamasını doğru yaparak iş yığılmaları ve zaman kaybını önlüyor ve işleri çok daha etkin yönetebiliyorlar. Elbette bu özellik işletme için olduğu kadar müşteriler içinde çok büyük bir memnuniyet sebebi.

Filolar ile çalışan işletmeler için geliştirilen “Filo Yönetimi Modülü” sayesinde filo müşterisine bir kullanıcı veriliyor ve filo kendi iş emri hareketlerini, depodaki lastiklerini, kayıtlı ve işlem yapılan araçlarını anlık olarak görebiliyor. Böylece filolar için daha ölçülebilir ve kaliteli hizmet sunabilme ve kolay mutabakat olanağı sağlanıyor. 

“İş Ağı/Bayi/Montaj Noktası” özelliği  ise müşterilerine tek bir noktada hizmet vermeyen işletmeler için can simidi. Öyle ki, bu ağ yönetimi sayesinde işletme tüm ağını yönetebilir, başvuru kabul edebilir, onlara iş emirleri atayabilir, kolayca mutabakat yapabilir. İş ortaklarının tüm çalışmaları tek bir merkezden yöneterek, verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırabilir. Tüm iş ortaklarına aynı anda tek bir noktadan bildirimler göndermek de işin kreması niteliğinde.

Birden fazla ürün deposu kullananlar için iyileştirilen “Ürün Depo Yönetimi” sayesinde artık ürünleri de tıpkı lastik depoları gibi birden fazla depoda saklama ve raporlama olanağı sunulmuş. Ayrıca ürünlerin depolar arası sevkiyatları da yine sistem üzerinden yönetilebiliyor. Stoktaki ürünler için tek bir tıkla kritik stok listesi alınabildiği gibi, sürekli takip edilen stok sayılarının kritik stok seviyesi altına inmeleri durumunda uyarı sistemi üzerinden kullanıcıya bilgi gönderiliyor.

Mobil App yöneticiler ve işletme sahiplerinin gözbebeği olmaya aday. Mobil uygulama sayesinde yöneticiler işletme hakkında bilgileri anlık olarak grafik raporlar ile kolayca takip edebiliyor. Uygulama sadece yöneticiler için değil, operasyonel işlemleri yapan veya depo işlemleri yapan personellerin de hızla iş emri açabilecekleri, lastik oteli depo işlemlerini yapabilecekleri ve ürün stok depo hareketlerini kolayca gerçekleştirecekleri şekilde barkod okuma özelliği ile desteklenmiş. Hem IOS hem de Android cihazları destekleyen uygulama ile sistemi entegre çalıştırabilmek mümkün.

Kullanım 14 Gün Ücretsiz!

Tüm bu özellikler elbette ki en iyi deneyerek anlaşılabilir. Lastsis bunu da düşünerek  herkesin bu avantajla tanışması için 14 günlük bir ücretsiz deneme ayrıcalığı da sunuyor. Deneme Aboneliğini  www.lastsis.com üzerinden ücretsiz olarak başlatabilirsiniz.

Deneme aboneliğinde hiçbir kredi kartı veya ödeme taahhüdü istenmiyor. 14 gün sonunda memnun kalınırsa, tek yapılması gereken sistem üzerinden kredi kartı ile ödemeyi tamamlamak.

Bu kadar çok faydayı bir arada sunan Lastsis’i bir defa da kendiniz denemeli ve işinize yapacağı büyülü dokunuşa şahit olmalısınız.

Related Posts