Lastsis ile Cironuzu Kontrol Altına Alın
Blog, Genel

Ciro Kaybınızı Hesaplayın

Lastsis kullanan işletmeler, işinin kontrolünü eline alıyor. 

Lastsis, anlık olarak üretilen Yönetici Raporları, Analizler, Uyarılarsayesinde Lastikçilerin işin normal akışısı sırasında fark edemediği ciro kayıplarının önüne geçebilmek için önlemler alabilmelerini, işlerini daha verimli hale getirmelerini sağlıyor.
Takip edilemeyen müşteri, Önerilmeyen hizmetler, Lastik Otelinde süresi dolan lastikler, DOT ve Diş Derinliği ölçümlerinin doğru takip edilmemesinden kaynaklanan ciro kayıpları aslında, bir işletmenin başarılı olup olmamasını veya büyüyüp, büyümesini arasındaki en temel farklar.
Sizde, yaşanan ciro kaybınızı öğrenmek için aşağıda bulunan hesaplama aracı ile yaklaşık ciro kaybınızı öğrenebilirsiniz. Ciro kaybınızı ortadan kaldırmak, daha iyi bir takip ve raporlama ile karlılığınızı arttırmak için Lastsis kullanın. Karlı, Profesyonel ve kontrollü büyüyen bir işletmeye sahip olun.

Sizde LASTSIS kullanın, Ciro Kaybının önüne geçin!

İşlemlerinizi kontrol altına alarak, portföyünüzü yönetin. İşini doğru ve kontrollü yöneten işletmeler, karlı çıkıyor. Siz de işinizi şansa bırakmayın, Excel veya defterler ile işi yönetmeye çalışmak, Sektöre özel hazırlanmamış yazılımlarsadece stok ve cari hesap yönetmeye çalışmak, kontrolü kaybetmenize ve ciro kayıpları yaşamanıza neden olur.
Lastsis’in sektöre özel hazırlanmış süreç yönetimi ve özel raporları sayesinde işinizin kontrolü her an elinizin altında. Üstelik Internet olan her yerde, ister bilgisayar, ister tablet, isterseniz de cep telefonu üzerinden işletmenizi yönetebilirsiniz. Mobil Uygulama sayesinde tüm bilgilere hızla ulaşabilirsiniz.

Hemen Ciro Kaybınızı Öğrenmek için Tıklayın

Related Posts