İŞ ORTAKLARI / ENTEGRASYONLAR

Uyumsoft

Uyumsoft – EFatura

LASTSİS üye işyerleri, Uyumsoft entegrasyonu sayesinde ilave bir ücret ödemeden tek tıklama ile iş emirlerden doğrudan e-Faturalarını düzenleyebilmektedirler.
Ayrıca, sadece LASTSIS’te olan Toplu E-Fatura özelliği sayesinde kurumsal müşterilerinin birden fazla iş emirlerini tek bir tıklama ile bir faturada toplayabilirler.

Uyumsoft hakkında;

Kurumsal Kaynak Planlama ve Dijital Dönüşüm çözümleri, Ticari Paket ve Mali Müşavir yazılımları gibi birçok konuda e-Dönüşüm çözümleri ve danışmanlık hizmeti bulunan Uyumsoft, Türkiye’nin lider yerli yazılım firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bilişim sektörünün %100 yerli sermayeli firması olarak yurt içi ve yurt dışında, 250’nin üzerinde çalışanıyla iş dünyasının geleceğini üretmektedir.

Uyumsoft, 26.yılında 350’den fazla iş ortağıyla, 45’den fazla sektörde ve 80 binin üzerinde müşterisiyle oluşturduğu ekosistemin gücüyle sinerji yaratmakta, bu sinerjinin gücüyle ekosistemin tüm bileşenleri ile birlikte büyümektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımı ve ürettiği yazılımlarla sürdürülebilir çözümler sağlamakta ve müşteri taleplerini ön planda tutarak inovatif çözümler geliştirmektedir. Uzman ekibi ile satış ve satış sonrası süreçlerde anlık olarak destek sağlayarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır.

İşyerimPOS – SanalPOS

LASTSIS üye işyerleri, İşyerimPOS entegrasyonu sayesinde ilave bir maliyete katlanmadan, avantajlı Komisyon oranları ile mevcut maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak, SanalPOS üzerinden tahsilat yapabilmektedirler.
Ayrıca, SMS, E-posta ve CepPOS üzerinden pratik ve güvenli şekilde hızla işlemlerini tamamlayabilmektedirler.

 

İşyerimPOS hakkında;

İşyerimPOS sektörünün kurucusu ve lideri olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ‘nin markasıdır. 1999 yılından bu yana hizmet veren Faturamatik, 2014 yılında Ödeme Kuruluşu lisans başvurusu yapmış, 2016 yılının ilk çeyreğinde BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olmuştur.

 

Dijitalleşme vizyonu, yaygın bayilik ağı, güvenli ödeme hizmeti sunma ve bayilerine yeni iş olanakları sağlama misyonuyla Türkiye’ nin lider ödeme çözümleri markası olan Faturamatik, zirvedeki yerini korumak için ürün, servis ve hizmetlerini hızla geliştirmeye devam etmektedir.

Bu doğrultuda Faturamatik geçtiğimiz yıl Merkez Bankası’ na faaliyet izni genişletme başvurusunda bulunmuş ve Haziran 2021 tarihinde faaliyet genişleterek fatura tahsilatlarının yanı sıra Elektronik Para, Yurtiçi ve Yurtdışı Para Transferi ve Sanal POS faaliyetlerinde de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

isyerimPOS
NetGSM

NetGSM- SMS

LASTSIS üye işyerleri, SMS entegrasyonu sayesinde, müşterilerinden online randevu talebi alabilmekte, İşyerimPOS kullanıcıları SMS ile tahsilat yapabilmekte, tekliflerini ve müşteri araç kabul formlarını, randevu onaylarını yine SMS ile müşterilerine gönderebilmektedirler.

NetGSM Hakkında;

Netgsm, 2009 yılında hizmet vermeye başladığında; gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler tamamen değişimi gerçekleştirmiş ancak Türkiye’de hala IP tabanlı yeni nesil iletişim hizmetleri veren bir firma yoktu.

Bugüne gelindiğinde ise Netgsm ailesi, 190.000’den fazla aboneye ve iletişim sektörünün tüm iletişim ihtiyaçlarına tek panelde toplayarak hizmet verebilmektedir.

Çözüm odaklı destek birimi, kullanıcı dostu, avantajlı fiyatlar, arayüzü ve tüm hizmetler tek panel tek fatura ile aboneler eski ve çözüm karmaşasında kalan eski operatörlerini bırakarak netgsm ailesine katıldılar.

Zahmetsiz, tutarlı ve pürüzsüz deneyimler yaratarak Netgsm işletmelerin iletişim ihtiyaçları için burada.