İŞ ORTAKLARI / ENTEGRASYONLAR

lastikcim.com.tr (Yakında)

LASTSIS üye işyerleri, stoklarını Türkiye’nin en büyük Lastik B2C Platformu olan lastikcim.com.tr üzerinden anlık olarak satışa çıkartabilecekler. Stok ve fiyat güncellemeleri anlık olarak lastikcim.com sitesine yansıyacak ve bu sayede stok ve fiyat hatası olmadan tek bir sistem üzerinden hem servis işlemlerini hem de Online B2C Satışlarını yönetebilecekler.
Ayrıca lastikcim.com.tr Montaj noktası olmak istediklerinde, Montaj noktası olarak da Lastikcim.com ile entegrasyon üzerinden rahatlıkla gelen talepleri görebilecek ve yeni müşteriler kazanma fırsatı yakalayacaklar.

 

lastikcim.com.tr Hakkında;

Lastikcim, 2017 yılından bu yana www.lastikcim.com.tr web sitesi üzerinde farklı araç tipleri için, farklı markaların ürünlerini bir arada sunan en eski lastik satış portalıdır. QSR Teknoloji Anonim Şirketi’nin patentli ticari markasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan şirket, lastik, jant ve mini stepne gibi lastik sektörü ürünleri üzerine alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Lastikcim’de motosiklet, kamyon, iş makinesi, forklift ve otomobil lastikleri kategorilerinde Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental, Hankook, Lassa, Petlas, Kleber, BKT ve Marshal başta olmak üzere 30’un üzerinde markanın ürünleri, tüm markalara eşit mesafede olduğumuz objektif bir yaklaşım ile sunulmaktadır.

Web sitelerinde, aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için lastik sektörüne özel olarak hazırlanmıştır. Böylece Lastikçim, üreticiler başta olmak üzere güçlü bir tedarikçi ağı ve depoları ile çoğu stoklarda hazır durumdaki, 10.000 üzeri farklı lastik seçeneğini tüm Türkiye’ye ücretsiz sevkiyat imkânı ile sunmaktadır.

Lastik Borsası (Yakında)

LASTSIS üye işyerleri, stoklarını Türkiye’nin en büyük Lastik B2B Platformu olan Lastikborsasi.com üzerinden anlık olarak satışa çıkartabilecekler. Stok ve fiyat güncellemeleri anlık olarak Lastikborsasi.com sitesine yansıyacak ve bu sayede stok ve fiyat hatası olmadan tek bir sistem üzerinden hem servis işlemlerini hem de Online B2B Satışlarını yönetebilecekler.
Aynı zamanda, Lastikborsasi.com sitesinde satışta olan B2B stokları görebilecek ve sipariş oluşturabilecekler.

 

Lastik Borsası Hakkında;

Lastikborsasi.com, lastik sektörünün tüm global ve yerel oyuncularını bir araya getiren dünyanın en kapsamlı tedarik platformudur. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan Lastik Borsası, alıcı ve satıcının şirket kimliği göstermeksizin satış ve satın alma süreçlerini en hızlı ve ekonomik şekilde yönetmesi için tasarlanmıştır.

Lastik Borsası; 20 yıllık sektörel birikime sahip uzman kadrosu ve gelişmiş teknoloji altyapısı ile her ölçekteki işletmeler için çeşitli iş fırsatları sunmaktadır. Tek tuşla pazarın tüm bilgilerine ulaşmak, operasyonunuzu dijital ortama taşımak, tüm satış ve satın alma süreçlerinizi dilediğiniz yerden yönetebilmek mümkün.

LOGO Yazılım

LASTSIS üye işyerleri, Logo çözüm ortakları ile görüşerek Web Service ile entegrasyon başlatabilir ve Stok hareketleri, Cari Hesaplar, Lastsis üzerinden kesilen e-fatura bilgilerini gerçek zamanlı olarak Logo sistemlerine aktarabilirler.
Logo Entegrasyonu için öncelikle firmaların kendi Logo çözüm ortakları ile görüşerek, sistem altyapılarının uygun olup olmadığını öğrenmeleri ve istedikleri entegrasyon bilgisini, çözüm ortaklarına söylemeleri gerekmektedir.

 

Logo Hakkında;

1984 yılından beri öncü

​Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biridir. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir.

Logo Yazılım, müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak müşterileri, iş ortakları, çalışanları, yatırımcıları ve tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği yazıyor. Müşterileri için iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyor.

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım ve en büyük yerli iş yazılımları kuruluşu Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Çözüm kümesinde Kurumsal Kaynak Planlama çözümlerinin yanı sıra Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Akış Yönetimi, Depo Yönetimi Sistemleri, İş Analitiği Çözümleri, Perakende Çözümleri ve e-devlet çözümleri gibi çok sayıda tamamlayıcı çözüm bulunuyor. Bunun yanında dijital dönüşüm danışmanlığı ve özel proje yönetimi hizmetler de sağlıyor.

Uzun yıllardır müşteri sayısı açısından ERP sektörünün liderliğini üstlenen Logo Yazılım, iş ortaklarından Logo kullanıcılarına, akademisyenlerden öğrencilere ve sektör profesyonellerine uzanan büyük ve dinamik bir ekosisteme sahip. Bu ekosistemden aldığı güçle, müşterilerinin hayallerine inanarak, hedeflerini paylaşarak ve aynı amaç için özenle çalışarak çalışmalarını yürütüyor.

Uyumsoft

Uyumsoft – EFatura

LASTSİS üye işyerleri, Uyumsoft entegrasyonu sayesinde ilave bir ücret ödemeden tek tıklama ile iş emirlerden doğrudan e-Faturalarını düzenleyebilmektedirler.
Ayrıca, sadece LASTSIS’te olan Toplu E-Fatura özelliği sayesinde kurumsal müşterilerinin birden fazla iş emirlerini tek bir tıklama ile bir faturada toplayabilirler.

Uyumsoft hakkında;

Kurumsal Kaynak Planlama ve Dijital Dönüşüm çözümleri, Ticari Paket ve Mali Müşavir yazılımları gibi birçok konuda e-Dönüşüm çözümleri ve danışmanlık hizmeti bulunan Uyumsoft, Türkiye’nin lider yerli yazılım firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bilişim sektörünün %100 yerli sermayeli firması olarak yurt içi ve yurt dışında, 250’nin üzerinde çalışanıyla iş dünyasının geleceğini üretmektedir.

Uyumsoft, 26.yılında 350’den fazla iş ortağıyla, 45’den fazla sektörde ve 80 binin üzerinde müşterisiyle oluşturduğu ekosistemin gücüyle sinerji yaratmakta, bu sinerjinin gücüyle ekosistemin tüm bileşenleri ile birlikte büyümektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımı ve ürettiği yazılımlarla sürdürülebilir çözümler sağlamakta ve müşteri taleplerini ön planda tutarak inovatif çözümler geliştirmektedir. Uzman ekibi ile satış ve satış sonrası süreçlerde anlık olarak destek sağlayarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır.

İşyerimPOS – SanalPOS

LASTSIS üye işyerleri, İşyerimPOS entegrasyonu sayesinde ilave bir maliyete katlanmadan, avantajlı Komisyon oranları ile mevcut maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak, SanalPOS üzerinden tahsilat yapabilmektedirler.
Ayrıca, SMS, E-posta ve CepPOS üzerinden pratik ve güvenli şekilde hızla işlemlerini tamamlayabilmektedirler.

 

İşyerimPOS hakkında;

İşyerimPOS sektörünün kurucusu ve lideri olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ‘nin markasıdır. 1999 yılından bu yana hizmet veren Faturamatik, 2014 yılında Ödeme Kuruluşu lisans başvurusu yapmış, 2016 yılının ilk çeyreğinde BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşu olmuştur.

 

Dijitalleşme vizyonu, yaygın bayilik ağı, güvenli ödeme hizmeti sunma ve bayilerine yeni iş olanakları sağlama misyonuyla Türkiye’ nin lider ödeme çözümleri markası olan Faturamatik, zirvedeki yerini korumak için ürün, servis ve hizmetlerini hızla geliştirmeye devam etmektedir.

Bu doğrultuda Faturamatik geçtiğimiz yıl Merkez Bankası’ na faaliyet izni genişletme başvurusunda bulunmuş ve Haziran 2021 tarihinde faaliyet genişleterek fatura tahsilatlarının yanı sıra Elektronik Para, Yurtiçi ve Yurtdışı Para Transferi ve Sanal POS faaliyetlerinde de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

isyerimPOS
NetGSM

NetGSM- SMS

LASTSIS üye işyerleri, SMS entegrasyonu sayesinde, müşterilerinden online randevu talebi alabilmekte, İşyerimPOS kullanıcıları SMS ile tahsilat yapabilmekte, tekliflerini ve müşteri araç kabul formlarını, randevu onaylarını yine SMS ile müşterilerine gönderebilmektedirler.

NetGSM Hakkında;

Netgsm, 2009 yılında hizmet vermeye başladığında; gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler tamamen değişimi gerçekleştirmiş ancak Türkiye’de hala IP tabanlı yeni nesil iletişim hizmetleri veren bir firma yoktu.

Bugüne gelindiğinde ise Netgsm ailesi, 190.000’den fazla aboneye ve iletişim sektörünün tüm iletişim ihtiyaçlarına tek panelde toplayarak hizmet verebilmektedir.

Çözüm odaklı destek birimi, kullanıcı dostu, avantajlı fiyatlar, arayüzü ve tüm hizmetler tek panel tek fatura ile aboneler eski ve çözüm karmaşasında kalan eski operatörlerini bırakarak netgsm ailesine katıldılar.

Zahmetsiz, tutarlı ve pürüzsüz deneyimler yaratarak Netgsm işletmelerin iletişim ihtiyaçları için burada.

Brisa

LASTSIS kullanan ve brisa bayiliği olan üye işyerleri, prim hakedişleri için panaroma sistemine girmeleri gereken satış bilgilerini dert etmek zorunda değiller. Lastsis üzerinde yapılan satışlar ve e-fatura bilgileri entegrasyon sayesinde direk olarak panorama sistemine gönderilebilmekte.

 

Brisa hakkında;

Sabancı Holding ve dünya lastik devi Bridgestone Corporation ortaklığında faaliyet gösteren şirketimizin temelleri 1974 yılında Lassa markası ile atıldı. 1988 yılında ise Brisa’nın yoluculuğu başladı. Türkiye lastik sektöründe hem pazar hem de yenilik lideri olarak ülkemize ve toplumumuza değer katmak için çalışıyor, cesaretle yol alıyoruz.

İzmit ve Aksaray’da akıllı teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimizde, 3000’den fazla yakın çalışanımızla birlikte yeniliklere öncülük ediyoruz. İzmit Fabrikamızda yer alan AR-GE Merkezimizde Türk mühendislerimizin geliştirdiği ürünleri dünyayla buluşturuyoruz.

1200’ü aşkın satış noktamız ile Türkiye’de otomotiv sektöründeki en yaygın bayi ağına sahibiz. Aynı zamanda 88 ülkede 6000’den fazla satış noktasında Lassa markamız ile global operasyonlarmızı güçlendiriyoruz.

Bridgestone, Lassa, Dayton, Kinesis, Firestone lastik markaları, Bandag kaplama markası ana markaları ile beraber Lastiğim tabelalı satış noktaları, Otopratik ve Propratik hızlı bakım servis noktaları, Lastik.com.tr online satış kanalı, ticari araçlara yönelik Profleet ve Dijital Filo hizmetleri, Lastik Oteli hizmetleri, Brisa Akademi eğitim platformumuz ile sektörümüze ve müşterilerimizin yolculuklarına değer katan ürün ve hizmetler geliştiriyoruz.