14 Gün Ücretsiz Deneyin

İstediğiniz zaman aboneliğinizi başlatın, tüm özellikleri sınırsız kullanın

 • Sınırsız Kullanıcı

  Dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayın, birlikte çalışın

 • Sınırsız Veri Girişi

  Dilediğiniz kadar iş emri, lastik depo girişi, stok, cari kaydı oluşturun

 • Üyeliğiniz boyunca sınırsız destek

  Üyeliğiniz boyunca sınırsız ve ücretsiz destek alın

 • Ücretsiz Düzenli Güncellemeler

  Lastsis’in yeni özelliklerinden anında faydalanın

 • Günlük Yedekleme

  Tüm verileriniz günlük olarak yedeklensin, siz düşünmeyin

Yıllık Abonelik

Ayda

165 TL

+KDV

1.980 TL + KDV

olarak yıllık faturalandırılır

Aklınıza takılan soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz

Lastsis abonelik sistemi ile çalışmaktadır. 14 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra memnun kaldığınız takdirde aboneliğinizi dilediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmadığınız takdirde deneme sürenizin bitiminde hesabınıza erişiminiz kesilir.
Deneme süreniz bitse bile e-posta adresiniz ve parolanızla Lastsis'e giriş yaparak aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Kredi kartı veya havale/EFT ile ödemenizi yaparak mevcut verilerinizle Lastsis'i kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hayır. Lastsis bulut (web) tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yatırım veya kurulum gerektirmez. Abonelik usulü ile çalışır. Lastsis'e kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi ve belirlediğiniz şifre ile kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
Lastsis herhangi bir internet kullanıcısının alışkanlıklarına göre rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Yine de bize her zaman destek formu üzerinden ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz.
Lastsis web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Lastsis hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Lastsis'e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.
Lastsis, şirket sahibinin ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş bir web uygulamasıdır. Mali müşavirinizin aylık beyannamelerinizi yapacağı genel muhasebe programlarından farklıdır. Lastsis'in amacı, Küçük ve Orta ölçekli işyerileri için gelir ve giderlerini organize etme sürecini pratik hale getirip iyileştirerek işletme sahiplerinin finansal yönetimlerini kolayca yapabilmesini sağlamaktır.
Evet, Yöneticiler için Grafik Raporlamaları ve personel için iş emri açılması, depo ve lastik oteli yönetimi için Barkod okuma özelliği de olan, IOS ve Android Mobil Uygulaması var.
Paylaştığınız bütün geliştirme talepleri Lastsis'i geliştirmemiz yönünde büyük önem taşıyor. Destek ekibimize ilettiğiniz talepler, ürün ekibimiz tarafından tek tek değerlendiriliyor ve geliştirme kararı alındığı takdirde planımıza alınıyor. Planlama esnasında talebin gelme yoğunluğu ve özelliğin etkileyeceği kullanıcı sayısına göre önceliklendirme belirleniyor. Talebiniz ile ilgili bir geliştirme planının olmadığı durumlarda ise destek ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapıyor.
Lastsis aboneliğinizi başlatmak ve girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 2048 bit şifreleme ile desteklenen SSL sertifikası aktif olmaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanız ve sizin ortak kullandığınız özel bir şifreleme ekranı üzerinden gerçekleşir. Ayrıca SSL sertifikası sayesinde girmiş olduğunuz bilgiler başkaları tarafından görüntülenemez.
Lokal bir İşletme için Yıllık 1.980 TL+ KDV ile, hemen hızlıca kullanmaya başlayabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ancak bayi ağı, montaj noktası ağı ve filo yönetim özelliklerimiz için bizimle iletişime geçerek özel fiyat almanız gerekmektedir. Çalıştığınız filo sayısı ve bayi/montaj noktası iş ağınıza göre size özel fiyat çalışılmaktadır.
Lastsis olarak elektronik fatura kullanıcısı olduğumuz için aboneliğinize ait faturanızı elektronik fatura (e-fatura veya e-arşiv faturası) olarak hesap sahibinin e-posta adresine gönderiyoruz. Ödemenizi takip eden 14 gün içinde faturanız e-posta adresinize gönderilecektir. Elektronik faturanızı size gönderdiğimiz e-postanın ekinde .pdf formatında bulabilirsiniz. Bu .pdf dokümanını yazdırarak muhasebe işlemleriniz için kullanabilirsiniz.
Yıllık abonelikte kredi kartına taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Lastsis hesabınız içerisinden yıllık aboneliği seçip kredi kartı bilgilerinizi girmeye başladığınızda kartınıza özel taksitler karşınıza çıkacaktır.
Yıllık abonelikte (kredi kartı ile ödemenin yanında) banka havalesi ile de ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesini yaptıktan sonra dekontu ve fatura bilgilerinizi bilgi@lastsis.com e-posta adresine göndermeniz yeterli.
Hayır. Personelimiz sizin hesabınıza ve girdiğiniz verilere erişemez.
Kendiniz de verilerinizi yedeklemek isterseniz bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından EXCELL, PDF, CSV formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte verilerinizin bir kopyasını saklayabilirsiniz.
“Ayarlar” altından “Kullanıcılar” sayfasında “Yeni Kullanıcı yarat” butonunu kullanarak istediğiniz kişiyi hesabınızı kullanabilmesi için ekleyebilirsiniz. 8 Farklı Kullanıcı rolü sayesinde kullanıcıları yaptıkları işlere göre ayırabilir ve herkesin kendi sadece kendi yaptıkları işlemleri görmelerini sağlayabilirsiniz.
Lastsis, Lastik Oteli ve Satışı yapan işletme sahibinin ön muhasebe ve operasyon yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş bir uygulamadır. Mali müşavirinizin aylık beyannamelerinizi yapacağı genel muhasebe programlarından farklıdır. Lastsis'in amacı, Lastik İşletmelerinin, operasyonel süreçlerini rahat yönetmeleri, finansal veri oluşturma ve organize etme sürecini pratik hale getirip iyileştirerek işletme sahiplerinin finansal yönetimlerini kolayca yapabilmesini sağlamaktır.