İhtiyaçlarınızı biliyor ve size özel çözümler üretiyoruz

Lastsis'i yakından tanıyın

İster Bilgisayarınızdan, isterseniz Cep Telefonu üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz Lastsis, Profesyonel İş Yönetim Programı ile aradığınız tüm özellikler parmaklarınızın ucunda

Avantajlar İçin Hemen Şimdi Ücretsiz Deneme Aboneliğinizi Başlatın

Ertesi gün hesaba geçen ve %0,89‘dan başlayan Sanal POS Komisyon oranları ile SanalPOS Entegrasyonu, Tek Tıkla E-Fatura Gönderme ve Gelen Fatura Entegrasyonu, SMS ile Müşteri Bilgilendirme Entegrasyonları ile güçlendirilmiş ve 360 Derece Çözümler sunan LASTSIS ile tüm çözümler sizi bekliyor.

Lastsis Ekranları ve Kullanımı Hakkında Videoları Seyredin

Sistemi daha kolay anlayabilmek için videoları seyredin

İş Emri Açma, Ürün Ekleme, Lastik Oteli için Barkod üretme, Müşteri ve Araç Analizlerini görme, Randevu oluşturma, Lastik Oteli Yönetme, Ürün ekleme, Hizmetleri yönetme gibi 20 den fazla video ile kullanım detayları hakkında bilgi alabilir ve sistemi işinize en uygun şekilde kullanmak için bilgi edinebilirsiniz.

Tüm Bakış Açınızı Değiştirecek

Yönetici Grafik Raporları

Kolay anlaşılabilir, tarih aralığına göre anlık veriler alabileceğiniz, nerede olursanız olun, her an işletmenizin durumunu görebileceğiniz ``Yönetici Raporları`` ile Her şey Kontrol Altında!

LASTSIS Kullanmak, Ciro Kaybını Önler;

Lastsis kullanan işletmeler, işinin kontrolünü eline alıyor.

Ciro kaybınızı ortadan kaldırmak, daha iyi bir takip ve raporlama ile karlılığınızı arttırmak için Lastsis kullanın. Karlı, Profesyonel ve kontrollü büyüyen bir işletmeye sahip olun.