Caresoft Teknoloji A.Ş. | LASTSİS

Caresoft Teknoloji A.Ş. bünyesinde, sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonellerin bir araya gelmesiyle oluşturulan Lastsis, lastik sektöründe yeni bir soluk getiriyor. Hem servis hem de lastik sektöründe kendi işini yapmış ve yazılım ile tasarım konusunda uzman olan proje ortakları, sektördeki ihtiyaçları en ideal şekilde karşılamak ve yaşanan sıkıntıları en aza indirmek için yola çıktı.

Sektörün İhtiyaçlarına Uygun Çözümler

Sektördeki paydaşlarımızın deneyimleri ve geri bildirimleri doğrultusunda, Lastsis’i geliştirirken yaşanan sıkıntıları ve ihtiyaçları belirledik. İş geliştirme ve proje liderliği alanında uzun yıllar çalışmış paydaşlarımızın katkılarıyla, bu ihtiyaçlara cevap vermek ve hatta işe değer katarak çözümler sunmak için sistemimizi geliştirdik. Yazılım ve tasarım alanındaki uzmanlarımızın katkılarıyla, kullanıcı dostu, anlaşılır ve işlevsel bir yazılımı minimum maliyetlerle geliştirerek, maksimum verimlilik sunmayı hedefledik.

Lastsis: Lastik Sektöründe İnovasyonun Öncüsü

Lastsis, lastik sektöründe devrim yaratan bir iş yönetim yazılımıdır. Sektörün Hub’ı olarak faaliyet gösteren Lastsis, yenilikçi yaklaşımı ve hazır entegrasyonlarıyla sektöre değer katmayı hedeflemektedir.

Yenilik ve İnovasyon

Lastsis, işletmelerin operasyonel süreçlerini optimize etmek ve daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır. Sektördeki en son teknolojiyi kullanarak, işletmelerin stok yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satış analizleri ve daha fazlasını tek bir platform üzerinden kolayca yönetmelerini sağlar.

Hazır Entegrasyonlar

Lastsis, hazır entegrasyonlarıyla sektörde birçok işletmeye değerli bir çözüm sunar. Lastik Borsası, Lastikcim, Uyumsoft, İşyerimPOS, NetGSM gibi önde gelen platformlarla entegrasyonu sayesinde, işletmeler stoklarını gerçek zamanlı olarak güncelleyebilir ve satışlarını artırabilir.

“HEDEFİMİZ SEKTÖRÜ ÇAĞA ENTEGRE ETMEK”

Hedefimiz, lastik sektöründeki işletmelerin başarılarını artırmak ve sektördeki standartları yükseltmektir. Lastsis olarak, müşterilerimize değerli bir ortaklık sunmayı ve işletmelerin büyümesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Bu noktada bizim de hedefimiz yenilikçi ve inovatif çözümlerle sektörü çağa entegre etmek ve ayakta kalmasına yardımcı olabilmek.

“Geleceği sadece beklemek yerine onu şekillendirenlerden olmak istiyoruz.”

Vizyonumuz, lastik sektöründe dijital dönüşümü liderlik ederek, işletmelerin geleceğe daha güvenle bakmalarını sağlamaktır. Lastsis olarak, sektördeki en yenilikçi ve en güvenilir iş yönetim çözümü olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, Türkiye’de bulunan binlerce Lastik işi yapan firma sahiplerine en doğru, en kolay ve en iyi yazılımı sunmaktır.

Lastik sektöründe gördüğümüz en temel açık, müşterilere profesyonel hizmet sunma noktasında hâlâ eksiklerin olması. Pandemi sürecinde pek çok sektörde hız kazandığına şahit olduğumuz dijital dönüşüm ise lastik sektörünün geleceği yakalayabilmesi için artık tercih değil bir zorunluluk. Gelir-gider takibi, filo müşterileri yönetimi, iş ağı, bayi, montaj noktası yönetimi gibi süreçlerin uzaktan yönetilmesine imkan veren akıllı teknolojileri kullanmak, sektörün önündeki engelleri kaldıracaktır