Slider5

LASTSIS'i yakından tanıyın

360 derece çözümler sunan ve sektörün en geniş ve kolay kullanımlı Lastsis’in özelliklerini daha yakından inceleyin

Her zaman elinizin altında olacak Yönetici Rapor Ekranı sayesinde anlık olarak işletmenizin tüm operasyon sonuçlarını anlaşılabilir grafik özet raporlar ile kontrol edebilirsiniz.

Tek bir tıklama ile işletmenizin istediğiniz tarih aralığındaki durumunu kontrol edebilir ve dünyanın neresinde olursa olsun, işletmenizi uzaktan rahatça yönetebilirsiniz.

LASTSIS kullanmanın önemli bir avantajı olarak, İşyerimPOS entegrasyonu sayesinde ilave bir maliyete katlanmadan, avantajlı Komisyon oranları ile mevcut maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak, SanalPOS üzerinden tahsilat yapabilirsiniz.

Ayrıca, SMS, E-posta ve CepPOS üzerinden pratik ve güvenli şekilde hızla işlemlerini tamamlayabilir. Tahsilat yükünüzü hafifleterek işinizi hızlandırabilirsiniz.

LASTSİS sayesinde, en önemli sorunlardan birisi olan ve işi yaparken çok büyük zaman alan E-Fatura oluşturma ve Gelen E-Faturaları takip etme yükünden de kurtulursunuz. Uyumsoft entegrasyonu ile ilave bir ücret ödemeden tek tıklama ile iş emirlerden doğrudan e-Faturalarını düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, sadece LASTSIS’te olan Toplu E-Fatura özelliği sayesinde kurumsal müşterilerinin birden fazla iş emirlerini tek bir tıklama ile bir faturada toplayabilirsiniz.

LASTSIS ile başka bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan kendi ünvanınız ile müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz.

Müşterilerinizden online randevu talebi alabilir, İşyerimPOS kullanıcıları SMS ile tahsilat yapabilir, tekliflerini ve müşteri araç kabul formlarını, randevu onaylarını yine SMS ile müşterilerine gönderebilirsiniz.

B2B Modülüne sahip olan LASTSIS üye işyerleri, Stoklarında bulunan ürünleri B2B satışa açabilir ve online olarak sipariş kabul edebilirler.

B2B satışı yaparken stoklarını müşterilerine göre farklı indirim ve kampanya oranları ile yönetebilir, stoklarında bulunan ürünlerin istedikleri kadarlık bölümünü satışa açabilirler.

LASTSIS‘te stokları yönetmek çok kolay. İş Emrine bağlı olarak yapılan tüm stok hareketlerinin otomatik olarak düşüldüğü sistemde, stokları alış, satış ve depolara göre yönetebilir, çoklu filtreleme yöntemleri ile anlık stok durumunu görebilirsiniz.

Stok kayıt sırasında stoklara fotoğraf, marka, referans kodu, barkod numarası, tedarikçi, vergi oranları, minimum stok uyarısı, kısa ve uzun açıklamalar girebilirler. Özellikle Lastik sektörüne özel olarak lastik stokları için üretim yılı, mevsim, enerji sınıfları gibi bilgileri de girebilir, böylece stokları daha etkin ve doğru bir şekilde yönetebilirsiniz.

Minimum stok uyarısı bildirimleri sayesinde belirlenen stok uyarı adedine göre stoklar hakkında geri bildirimler alabilir ve stok yönetiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Her işletmenin vermiş olduğu hizmetler farklıdır. LASTSIS‘de ilk açılışta hizmetleri ve kategorileri vermiş olduğunuz hizmetlere göre şekillendirebilir, girmiş olduğunuz hizmet şekilleri ve fiyatlara göre sistemi yönetebilirsiniz.

Tamamen esnek bir yapıya sahip olan LASTSIS sayesinde hangi hizmetleri verirseniz verin ihtiyaçlarınıza göre sistemi yapılandırmanız mümkün

İş emirleri, otomotiv sektörü başta olmak üzere aslında tüm işletmeler için işin başlangıcı ve takibi açısından en önemli başlangıç noktasıdır.

LASTSIS‘in kolay ve anlaşılır hızlı kullanılır iş emri giriş ve süreçleri sayesinde, işinizi en etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Teklif verme, devam eden iş emirleri takip etme, tamamlanan iş emirlerini takip edebilme özellikleri sayesinde bir çok yazılımdan ayrılan Lastsis, stok hareketleri, cari hesap, yönetici raporları, karlılık raporları, gibi bir çok konuda iş emri tabanlı çalışır.

E-Fatura özelliğimizi kullanan işletmeler tek bir tıklama ile istedikleri iş emirlerini tek tek veya toplu olarak e-faturaya dönüştürebilirler.

İyi bir işletme yöneticisi gelirler kadar giderlerin de önemli olduğunu bilir.

Eğer giderlerinizi kontrol altına alamazsanız ne kadar ciro yaptığınızın veya ne kadar para kazandığınızın bir önemi kalmaz.

Bunu çok iyi bile LASTSIS sayesinde, giderlerinizi kontrol edebilmeniz için kategori yapısı ile zenginleştirilmiş masraf yönetimi her an yanınızda. Masraflarınızı tarihlere göre filitreleyebilir, kategorilere göre detaylandırabilirsiniz.

LASTSIS’in Mobil uygulaması sayesinde, hızla, stok yönetimi yapabilir, stoklarınızdaki ürünlerin satış fiyatlarını ve stok durumlarını görebilirsiniz.

Ayrıca Lastik saklama operasyonuzda benzersiz üretilen barkodlar sayesinde sakalam yapılacak lastiklerin barkod okuyucu ile depoya giriş çıkışlarını rahatlıkla yönetebilirsiniz.

LASTSIS genel olarak firmaların tüm ihtiyaçlarını kendilerine göre şekillendirebileceği bir yapıya sahiptir. detaylı ayarlar sayesinde sistemi kendi ihtiyaç ve bilgilerinize göre değiştirebilirsiniz.

 • – Firma Bilgileri
 • – Banka ve Ödeme Bilgileri
 • – Kullanıcı Yönetimi
 • – E-Fatura Ayarları
 • – SMS Ayarları
 • – Randevu Ayarları
 • – Ürün Kategori Ayarları
 • – Ürün Özellikleri
 • – Tedarikçiler
 • – Depo Ayarları
 • – Etiket Ayarları

Ayarlar her zaman elinizin altında.

Akıllı Randevu modülen sahip olan üye işyerleri, müşterilerinin online olarak randevu alabilmeleri için gerekli olan ayarları yaparak istedikleri ayarlara göre randevu kabul edebilirler

Randevu gün ve saatleri, randevu aralıkları, aynı randevu aralığında kaç müşteri kabul edilebilir, hangi hizmetlere randevu alınabilir, müşterilere randevular için SMS ve mail gönderilmesi gibi bir çok konuda ayarları kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirebilirler.

Müşterilere online randevu linklerini Web sitelerinde, Whatsapp üzerinden, SMS ile, mail yolu ile gönderebilir veya QRCode oluşturarak müşterinin QRCode üzerinden randevu almasını sağlayabilirler.

Özellikle birden fasla depoda ürün saklayan ve depolarını ayrı ayrı görerek yönetmek isteyen firmalar için hazırlanan depo yönetiminde, Lastik saklama veya ürün depolarını ayrı ayrı yönetebilirler.

Depolar arası ürün transferi yapabilir, isterlerse iş emrinde ürünü hangi depodan düşeceklerine karar verebilirler.

Depo Stok analizi sayesinde anlık olarak stoklarındaki ürünlerin toplam değerini, marka dağılımlarını, en çok ve en az satılan ürünleri, Lastikler için Mevsim ve üretim yılı dağılımlarını net bir şekilde görebilir ve stok yönetimini buna göre kolayca yapabilirler.

Ne iş yaparsak yapalım sonuçta yaptığımız işten kar elde etmek için yapıyoruz.

Günümüzde maliyetlerin sürekli değişmesi ve satılan malın yerine tekrar koyulabilmesinin önemini biliyoruz. Bu nedenle Karlılık Analizlerimiz ürünün en son maliyetine göre çalışıyor.

Ürün son maliyetine göre elde edilen karı gösteren karlılık raporlarında, ürün, ürün gurubu, Müşteri veya hizmet verilen araç verilen tarih aralığında elde edilen karı görebilirsiniz.

Karınızı maksimize edebilmek için alınacak önlemler, veya en çok kar edilen ürün veya müşteriye göre kampanyalar yapabilirsiniz.

Satış analizleri her zaman size yol gösterecek.

Stok hareketlerinizin dönemlere göre farklı hareket etmesi mümkün. Buna göre de farklı zamanlarda farklı ürün stoklarına ihtiyaç duyarsınız.

Eğer elinizde bir satış analizi raporunuz yoksa, stok alımlarınızı doğru yönetemezsiniz. Bu nedenle ürün, ürün grubu satış analizleri size hangi dönemde hangi ürün veya ürün gurubuna daha çok ihtiyacınız olduğunu gösterir ve müşteri alışkanlıklarınızı ölçmenizi sağlar.

Aynı şekilde sunduğunuz hizmetler için de satış analiz raporları hizmet karınızı maksimize etmek için hangi hizmetin veya hizmet gurubunun çok satıldığını veya hiç satılmadığını gösterebilir. Buna göre fiyat ayarlamaları yapabilir, personelize müşteriye sunulmayan hizmetleri anlatmalarını söyleyebilirsiniz.

LASTSIS‘in raporları gücünüze güç katacak.

Rapor alamayan bir patron veya işletme, gözleri kapalı yol alıyor demektir. “Ölçemediğiniz hiç bir işi yönetemezsiniz” düşüncesi ile hareket eden Lastsis. Size raporları ile güç veriyor. Müşterilerinizi, Tedarikçilerinizi, stoklarını, satışlarınızı, hatta hizmet verdiğiniz araçları raporlamanızı ve her an yapılan tüm işleri anlık olarak takip edebilmenizi sağlıyor.

Kurumsal hizmetler veren ve Araç Kiralama firmaları ile çalışan işletmelerin en büyük sorunu, filoları doğru yönetememek.

LASTSIS ile artık filolarınızı ayrı ayrı yönetebilir, yapılan tüm işleri isterseniz filonun araç kiralayan alt müşterisi bazında incelebilirsiniz.

Filolara hizmet verilen araçları, yapılan işlemleri, saklama yapılan lastikleri ve cari hesaplarını kolaylıkla raporlayabilirsiniz. Mutlu bir Filo müşterisi daha fazla ciro ve daha fazla potansiyel demektir.

Hatta isterseniz Filo müşterilerinize sisteminizde kullanıcılar açabilir ve filoların sadece kendi operasyonlarınızı anlık olarak sizin sisteminiz üzerinden takip edebilmelerini sağlayabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetini sağlar ve daha kontrol edilebilir ve mutabakatı hızla sonuçlandırabilir halde operasyonlarınızı yönetebilirsiniz.

Toplu E-fatura özelliği sayesinde, dönemsel olarak yapılan tüm iş emirlerini filolara Plaka bilgisi , ürün referans kodu bilgisi dahil tek bir faturada toplayabilirsiniz.

Ürün stoklarınızı temin ettiğiniz tedarikçileriniz ile aranızdaki cari hesapları ve hangi tedarikçiden hangi ürünleri aldığınızı rahatça takip edebileceğiniz tedarikçi yönetimi ile işleriniz artık parmaklarınızın ucunda.

Büyük filolar ile çalışan işletmelerin hemen hemen hepsi, müşterilerine çok daha hizmet verebilmek için Türkiye genelinde özel anlaşmalar yapıyor. Bu anlaşmalara göre de müşterileri nerede olursa olsun, anlaştığı kurum üzerinden müşterilerine hizmetleri aksatmadan sunabiliyor.

Ancak bu operasyonu yönetmek oldukça güç. LASTSIS‘in altyapısı sayesinde iş ağınızda bulunan işletmelere tanımlanacak kullanıcılar sayesinde operasyonlarınızı kendi işletme hesabınızda görebilir ve rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Oturduğunuz yerden Türkiye’nin neresinde olursa olsun başka bir işletmeye iş emri atayabilir ve gelecek müşterinizin bilgilerini, yapılacak işlemleri hatta Lastik Saklama hizmetini bildirebilir, yapılan işlemleri takip edebilir, sizin adınıza lastik saklama yapan firmaların depolarında sizin adınıza saklanan lastikleri raporlayabilirsiniz.

LASTSIS Etiket yönetimi sayesinde, iş emirlerinizi veya masraflarınızı kendi belirleyeceğiniz şekilde guruplandırabilir ve daha sonra bu guruplandırmalara göre filtreler oluşturarak raporlamarınızı daha da esnek hale getirebilirsiniz.

Stok uyarıları, gelen giden faturalar, randevular, gelen talepler gibi konularda LASTSIS size uyarılar gönderir.

Bu sayede hiç bir şey gözünüzden kaçmaz ve her an her şeyi yakından takip edebilirsiniz.

Kullanıcı sınırı olmadan kullanabileceğiniz LASTSIS, kullanıcı rollerine ve yetkilere göre açacağınız kullanıcıları sizin yönetmenizi sağlar.

Operasyondaki sorumluluğu veya yapmasını istediğiniz işe göre kullanıcı rolü seçerek tüm çalışanlarınıza kullanıcı tanımlaması yapabilirsiniz.

Avantajlar İçin Hemen Şimdi Ücretsiz Deneme Aboneliğinizi Başlatın

Ertesi gün hesaba geçen ve %0,99‘dan başlayan Sanal POS Komisyon oranları ile SanalPOS Entegrasyonu, Tek Tıkla E-Fatura Gönderme ve Gelen Fatura Entegrasyonu, SMS ile Müşteri Bilgilendirme Entegrasyonları ile güçlendirilmiş ve 360 Derece Çözümler sunan LASTSIS ile tüm çözümler sizi bekliyor.