Lastsis Altınlas-Haber
Basında Biz, Blog, Genel

Altınlas LASTSIS kullanıyor,

Lassa, Bridgestone bayisi olarak, Şekerpınar’daki 2000 m2’lik ve Gebze merkezdeki 400 m2’lik servis ve depo alanlarımızda binek, kamyonet, kamyon, otobüs, iş makinası ve forklift lastiklerinde toptan ve perakende satış ve servis hizmeti veren, sektörün önemli oyuncularından birisi olan Altınlas’ın Ortağı ve Genel Müdürü Gökhan Altıntaş, Lastsis’i tercih etme sebeplerini anlattı.

ALTINLAS OTOMOTIV; BRIDGESTONE, LASSA ve DAYTON Lastik Kaplama sektöründe de dünyanın önde gelen markası BANDAG ile kaplama hizmeti, akü sektöründe; İNCİ akü ve EAS akü, gibi konusunun önde gelen markalarının ana bayilikleri ile toptan ve perakende satış hizmeti veriyoruz.

Bu kadar büyük bir yapıyı kontrol etmek ve karlılığı en üst seviyeye çıkartmak her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Yaklaşık 3 Ay önce tanıştığımız Lastsis sayesinde, süreç yönetimi, gelir-gider ve stok takibine ilişkin sorunlarımıza çözüm sağlamış olduk.

Kolay ve Kullanışlı

Aktif olarak kullandığımız Lastsis, kullanıcı dostu ara yüzü, kolay ve anlaşılır olması ile son derece pratik bir yazılım.

Müşterilerimizin kayıtlarını, lastik saklamadaki lastiklerimizi, stoklarımızı ve yaptığımız tüm işlemleri Lastsis üzerinde kayıt altına alıyoruz.

Öyle ki; hem web hem de cep telefonu ve mobil uygulama üzerinden kullandığımız Lastsis sayesinde artık çok daha kontrollü ve takip edilebilir bir yapı kurduk.

İki Şubemizde de kullanıyoruz

Her iki şubemizde de kullandığımız Lastsis sayesinde artık kontrol ve yönetim daha kolay. Sistem üzerinde bulunan Şubeler arası geçiş yapma özelliği ile, tek bir tıklama ile hangi şubede, hangi işlemlerin yapıldığını anlık olarak takip edebiliyoruz. 

Mayıs ayı itibari ile de üçüncü şubemizde de kullanmaya başlayacağımız Lastsis’i, 2021 yılı içerisinde açacağımız Propratik ve Otopratik şubelerimizde de kullanarak, Altınlas olarak tüm noktalarımızda aktif olarak kullanmaya başlayacağız.

Yönetici Raporları istediğiniz her bilgiye anında ulaşmanızı sağlıyor.

Önceden satılan ürün ve hizmetlere ilişkin günlük, haftalık ve aylık raporların hazırlanması için ciddi mesai harcıyorduk. Ayrıca müşteri sayısı, ürün/hizmet bazında ciro bilgileri , yapılan masraflar, tahsilat türleri , lastik depomuzdaki lastik adedi, stoklarımızın durumu gibi bilgileri hatasız şekilde çıkartmak uzun ve zahmetli süreçler içeriyordu.

Şimdi ise, tek bir tuşlama ile bunların hepsini istediğimiz tarih aralığında ve istediğimiz detayda görebiliyoruz. Hatta, hafta sonu veya akşamları uzaktan erişimle yapılan tüm işleri cep telefonundan takip ederek, tüm gelişmelerden haberdar olabiliyoruz.

Lastsis ekibi her zaman yanımızda

Kullanım veya geliştirmeler konusunda, her zaman ulaşabildiğimiz ve sürekli olarak bize destek olan Lastsis ekibinde, tam anlamıyla profesyonel hizmet alabiliyoruz. 

Gerek sektör bilgisi, gerek teknoloji, yazılım ve iş geliştirme bilgileri ile çok net bir şekilde, farklarını ortaya koyabiliyorlar.

Kısacası şu an Lastsis, tüm iş süreçlerimizde elimiz ayağımız gibi oldu diyebilirim. Tam bir şeffaflık içinde ilan ettikleri ürün geliştirme süreçlerini heyecanla bekliyoruz. 

Related Posts