Blog, Genel, Yeni Özellikler

Lastsis, Lastik Sektöründe Devrim Yaratan Entegrasyonlarla İşletmeleri Daha Verimli Hale Getiriyor.

Türkiye’nin lastik sektöründeki en önde gelen iş yönetim yazılımlarından biri olan Lastsis, sektörde bir dönüm noktası oluşturacak yeni entegrasyonlarla işletmelerin operasyonel süreçlerini optimize etmeye devam ediyor. Son olarak, Türkiye’nin en büyük iki sektörel E-Ticaret platformu, Lastikcim(B2C) ve Lastik Borsası(B2B) ile gerçekleştirdiği entegrasyonlarla, Lastsis kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

Stok güncelleme zorluğuna ve stok hatalarına son verin, Satış kanallarınızı genişleterek karlılığınızı arttırın!

Bu entegrasyonlar sayesinde Lastsis kullanan işletmeler, stok yönetimi, satış süreçleri, müşteri ilişkileri yönetimi ve daha birçok kritik işlevi tek bir platform üzerinden kolayca ve etkin bir şekilde yönetebilecekler. Böylelikle Lastsis kullanıcıları, stoklarını istedikleri fiyat ve şartlarla Lastikcim ve Lastik Borsası üzerinden hem son kullanıcılara(B2C) hem de işletmelere (B2B) olarak satışa  sunarak, gelirlerini artırma ve pazar paylarını genişletme potansiyeline sahip olacaklar.

Sürekli yenilik!

Her zaman yenilikçi yaklaşımları, sürekli güncellenen altyapısı ve özellikleri ile, Lastsis’in sunduğu geniş özellik yelpazesi, işletmelerin günlük operasyonlarını daha da kolaylaştırıyor. 

Stok yönetimi, cari hesap yönetimi, tedarikçi yönetimi, masraf yönetimi, kolay e-fatura kesme, randevu yönetimi, lastik saklama yönetimi gibi temel fonksiyonlarla birlikte, hazır entegrasyon altyapıları, işletmelerin zaman ve kaynaklarını daha verimli bir şekilde kullanmalarını sağlamaya devam ediyor.

Related Posts