Blog, Genel, Yeni Özellikler

Akıllı Randevu Modülü

Bu modül ile özellikle filo müşterileri olan veya çok fazla kurumsal müşterisi olan firmalar web sitelerine ekleyebilecekleri bir link üzerinden(Veya müşterilerine bağlantı göndererek) online olarak randevu talebi alabilecekler.

Bu sayede başta Filo kullanıcıları veya Kurumsal müşteriler olmak üzere tüm müşteriler için müşteri memnuniyeti arttırılırken, işlerin optimize edilmesi ve daha verimli olarak çalışması sağlanabilecek.

Randevu Modülü’nün tüm ayarlarının firma tarafından yapılabilmesi sayesinde binlerce farklı kombinasyon ile randevu kabul ayarlarınızı yapabilir ve randevu modülünüzü kişiselleştirerek, kendi firmanıza uygun hale getirebilirsiniz.

  • Randevu kabul edilen Günler ve Saat aralığı
  • Randevuların kaç kaç dakika ara ile alınabileceği
  • Aynı güne randevu alınıp alınamayacağı
  • Aynı randevu saat diliminde kaç randevu kabul edileceği
  • En fazla kaç gün sonrasına randevu alınabileceği
  • Randevu bilgilerinin müşterilere SMS veya mail yolu ile bildirilip bildirilmemesinin tercihi
  • Müşteri tarafından alınan randevularının hangi şirket çalışanı veya çalışanlarına mail yolu ilebildirileceği
  • Müşterilere sunulan hizmetlerden hangileri için randevu alınabileceği,Konularında tüm ayarlamalar yapılabilir ve bu sayede Online olarak müşterileriniz, sizin istemiş olduğunuz standartlar ile randevu talebinde bulunabilirler

Müşterileriniz 4 Kolay adımda randevu alabilerler

Randevu Süreci 

1- Müşteri Randevuyu Talep eder. (Müşteriye SMS ve mail yolu ile randevu talebinin başarı ile kaydedildiği bilgisi verilir. Aynı zamanda firmanın sisteminde bilgilendirme alanına ve mail yolu ile tercih edilen kullanıcıya yeni bir randevu talebi olduğu bilgisi gönderilir) 

2- Firma Randevuyu Onaylar veya Red eder. ( Randevu onayı veya Reddi müşteriye SMS ve mail yolu ile bildirilir) 

3- Müşteri Randevuya geldiğinden Randevu listesinden tek bir tıklama ile müşteri ,araç, seçilen hizmetler otomatik olarak iş emrine eklenerek (Düzenleme yapılabilir) iş emri oluşturulur. 

Randevuların görüntülenmesi

Outlook takviminde olduğu gibi, Randevular Takvim üzerinde Ay, Hafta, Gün veya Liste şeklinde görüntülenebilir. Onaylana (Randevular Mavi, Red Edilenler Kırmızı ve Onay bekleyenler de Sarı olarak görüntülenmektedir.) 

Önemli Not: Randevu Modülünde bulunan SMS ile bildirim özelliği, Türkiye’nin en büyük Toplu SMS operatörlerinden olan Net GSM ile entegre entegre edilmiştir. 

Related Posts