Blog, Genel, Yeni Özellikler

 Lastsis’ten Lastik Sektörüne İki Yenilikçi Çözüm!

Lastsis, lastik sektöründe faaliyet gösteren işletmelere iki önemli yenilik sunuyor: Döviz Cinsinden Stok Fiyatları ve Emanet Depo Yönetimi.

Emanet Depo Yönetimi ile İşletmelerin Yükü Hafifliyor

Lastik sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için önemli bir ihtiyaca cevap veren Lastsis, Emanet Depo Yönetimi özelliği ile işletmelere büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu yeni özellik sayesinde, müşterilerin adına saklanan lastiklerin takibi ve yönetimi artık daha etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilecek. Lastsis kullanan ve Emanet Depo ile çalışan işletmeler, müşterileri adına saklanan lastiklerin tüm işlemlerini kolaylıkla takip edebilecekler. Müşterilerden alınan lastikler, emanet depoya kaydedilerek ilgili müşteriye ait bilgilerle birlikte saklanacak. Bu sayede işletmeler, müşterilerin lastiklerinin kolaylıkla takip edebilecekler.

Raporlama ve Analiz İmkanları:

Emanet Depo Yönetimi, işletmelere sadece operasyonel kolaylık sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda detaylı raporlama ve analiz imkanları da sunuyor. İşletmeler, emanet depoda bulunan lastiklerin stok durumu, hareketleri ve tüm işlemleriyle ilgili detaylı raporlar alarak işlerini daha etkin bir şekilde yönetebilecekler.

Döviz Cinsinden Stok Fiyatları ve Otomatik Fiyat Güncelleme Artık Lastsis İle Mümkün!

Lastsis, ile artık işletmeler, döviz cinsinden stok fiyatlarını kaydetme ve döviz kuruna göre fiyat güncelleme gibi iki önemli özelliğe sahip olacaklar. Bu özellik sayesinde işletmeler, döviz kuru dalgalanmalarından etkilenmeden stoklarını yönetebilecekler.

Otomatik Fiyat Güncelleme:

Ayrıca, Lastsis’in otomatik fiyat güncelleme özelliği sayesinde, işletmeler döviz kuru değişimlerine otomatik olarak yanıt verebilecekler. Bu özellik sayesinde işletmeler, sürekli fiyat güncelleme sorununu ortadan kaldırarak daha verimli bir şekilde çalışabilecekler.

Related Posts