Lastsis - Filo Yönetim
Blog

Filo Lastik Operasyonu Süreç Yönetimi

Çıktığı ilk günden beri lastik sektöründe kendine yer edinen ve bir çok lastikçinin beğenerek kullandığı Lastsis, Filo Yönetimini de hayata geçirdi.

Filo Müşterilerine hizmet veren lastikçilerin yaşadığı en büyük zorluklardan birisi olan Kayıtlı araçların yönetilmesi, saklanan lastiklerin raporlanması, Lastik Değişim zamanlarında yaşanan sıkıntılar ve en önemlisi de Mutabakat yaparken, Filo ile yapılan işlerin raporlanması konularıdır.

Yaşanan bu sıkıntıları ortadan kaldırmak üzere hazırlanan Filo Yönetim Modülünde, Filo Müşterisine verilen Kullanıcı bilgileri ile sistem üzerinde kayıt edilmiş, tüm iş emirlerini, kayıtlı araçlarını, depolanan lastiklerin listesini ve hatta hangi lastiğin hangi depoda durduğunu artık görebiliyorlar.

Bu sayede, Filo müşterisi ile ilgili yaşanan tüm sıkıntıları ortadan kaldıran bu ortak kullanılan platform sayesinde, Müşteri ile mutabakat yapmak veya hangi araçların ne tip hizmetler aldığını saklanan lastiklerin Hangi depoda durduğunu hatta Diş Derinliklerini, DOT tarihlerini, Genel durumlarını görebileceği gibi, eğer bir iş ağı kullanılıyorsa, bu iş ağı üzerinde Türkiye’nin hangi noktasında ne hizmet aldığı ve hangi depoda ne lastik saklandığı bilgisini görebilirler.

İsterlerse sistem üzerinden randevu girişlerini yapabilir, randevu programına göre araçlarını ilgili noktalara sevk edebilirler.

Lastik İle sadece Lastik İşletmeleri için değil, Filo Müşterileri içinde “Her şey kontrol altında!”

Related Posts